صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


خانی، معاون سازمان خصوصی سازی:

آخرین خبرها از تحولات مدیریتی در شرکت هپکو

يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨ | ١٢:٤٨ کد : ١٠١٠١ تازه ترین اخبار
تعداد بازدید:762
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: با دو سه کنسرسیوم و گروهی که توانمندی لازم را داشته باشند و زمینه فعالیت آنها نیز به نوعی با فعالیت شرکت هپکو مرتبط باشد، مذاکرات اولیه ای آغاز شده است.
آخرین خبرها از تحولات مدیریتی در شرکت هپکو

 

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، داود خانی در گفتگوی تلفنی با شبکه یک سیما در خصوص فسخ قرارداد شرکت هیکو با خریدار این شرکت و تاثیر آن بر تولید شرکت هپکو گفت: مطابق دستور رئیس جمهور در خصوص درخواست استاندار استان مرکزی که برای فسخ قرارداد واگذاری داشت، از چند روز قبل سازمان خصوصی سازی در صدد این است که از کسانی که واجد شرایط کافی هستند و لازم است اهلیت با آنها مذاکراتی داشته باشد.

معاون سازمان خصوصی سازی افزود: البته جابجایی سهامدار در شرکت هپکو انجام خواهد شد و این مضوع الزاما به مفهوم فسخ قرارداد نیست، بلکه جابجایی قرارداد است که ما طی مذاکراتی در چند روز آینده با افراد دارای پتانسیل لازم سعی می کنیم این جابجایی سهامدار را انجام دهیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم با این جابجایی بخشی از این مشکلات را که در حال حاضر شرکت هپکو به آن مبتلا است برطرف کنیم و مجددا تولید در این شرکت آغاز شود.

خانی در پاسخ به این پرسش که آیا سهامدار جدید که وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم معارفه سهامدار جدید سازمان خصوصی‌سازی وعده آن را داد در این هفته انجام می شود یا خیر گفت: با دو سه کنسرسیوم و گروهی که توانمندی لازم را داشته باشند و زمینه فعالیت آنها نیز به نوعی با فعالیت شرکت هپکو مرتبط باشد، مذاکرات اولیه ای آغاز شده و جلسات جدی نیز طی چند روز آینده با این شرکتهای متقاضی خواهیم داشت و سعی می کنیم از میان آنها یکی از شرکتها یا کنسرسیومی که از بهترین شرایط و از منابع مالی و در حقیقت جریان کاری همراستایی با شرکت هپکو برخوردار است انتخاب کنیم و مصوبات لازم را دریافت کنیم و چون شرکت هپکو سهامش در بورس معامله می شود می بایست هماهنگی و تمهیدات لازم برای این جابجایی را نیز با بورس انجام دهیم.

عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی گفت: سهامدار فعلی هم که در شرکت حضور دارند برای رفع مشکلات این شرکت از هفته گذشته آغاز کرده است. مدیریتی جدیدی را که از دولت و سازمان خصوصی سازی با همکاری استاندار استان مرکزی منصوب شده و کارشان را برای مدیریتی جدید شروع می کنند، در حال تجهیز منابع مالی هستند.

وی گفت: یکی از شروطی را که با سهامداران جدید داریم این موضوع است که می بایست مطالبات و حقوق معوق کارکنان و حقوق ماههای آتی را تعهد کنند و و شرط اولیه مذاکرات ما با خریداران است و اگر مذاکرات با سهامداران جدید به نتیجه برسد بحث حقوق کارکنان هپکو حتما جزو مواردی است که پرداخت می شود و برای ماهای آینده نیز هیچ نگرانی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/