صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


پوري حسيني:

از نظرات و ايده هاي صاحب نظران و محققين در زمينه خصوصي سازي ورزش استقبال می‌کنیم

شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ | ١٢:٢٨ کد : ٩٤٩٠ تازه ترین اخبار
تعداد بازدید:1645
همايش ملي كاوش در علوم ورزشي با حضور دست اندر كاران اين حوزه روز 23 آبان ماه در دانشگاه علامه برگزار گرديد.
از نظرات و ايده هاي صاحب نظران و محققين در زمينه خصوصي سازي ورزش استقبال می‌کنیم

همايش ملي كاوش در علوم ورزشي با حضور دست اندر كاران اين حوزه روز 23 آبان ماه در دانشگاه علامه برگزار گرديد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، اولين همايش ملي كاوش در علوم ورزشي با حضور جمعي از اساتيد دانشگاه، محققان، متخصصان و مسئولين سازمانهاي ورزشي مختلف كشور، روز 23 آبان ماه در پرديس شماره يك دانشگاه علامه طباطبايي برگزار گرديد.

اين همايش با 4 پنل تخصصي در بخش خصوصي سازي ورزش برگزار گرديد و پوري حسيني معاون وزير و رييس کل سازمان خصوصي‌سازي به عنوان سخنران ويژه حضور داشتند.

پوري حسيني در اين همايش گفت: پيروزي ها و مدال آوري در ورزش نقش بسيار بزرگي در خوشحال نمودن و شادي هاي خياباني مردم دارد. مردم با هر برد براي ابراز خوشحالي به خيابانها امده و اين در حوزه فوتبال مشهود تر است.

رييس کل سازمان خصوصي‌سازي همچنين به اشكال تراشي هاي بعد از خصوصي سازي، محدوديتها در واگذاريها و عدم اعتماد به بخش خصوصي اشاره نمود و گفت براي موفقيت و شكوفايي در ورزش بايد به بخش خصوصي اعتماد كنيم.

وي درباره خصوصي سازي باشگاههاي استقلال و پرسپوليس نیز گفت: بعد از برگزاري 4 دوره مزايده براي اين دو باشگاه، اهليت خريداران را زير سوال برده و هيات وزيران اعلام كردند اين دو باشگاه چون فرهنگي هستند نبايد واگذار شوند.

معاون وزير اقتصاد و دارايي در انتها از جامعه محققين، اساتيد و متخصصين حوزه ورزش درخواست همفكري نموده و گفت: عزيزان، ورزش ما مشكلاتي دارد براي اينكه شادي را در بخش ورزش براي مردم به ارمغان بياوريم و براي خصوصي سازي و مردمي سازي آن كه يقينا بخش خصوصي در اين زمينه فعال تر است، كمك نموده، ايده و راهكار بدهيد حتما نظرات خود را به سازمان اعلام نماييد كه ما استقبال نموده و حتما استفاده خواهيم كرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/