صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


تعیین تنفس دو ساله در پرداخت اولین قسط کشت و صنعت و دامپروری مغان، در صورت واگذاری

چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧ | ٠٩:٣٦ کد : ٩١٣٩ تازه ترین اخبار
تعداد بازدید:438
100 درصد سهام شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در حالی در روز دوم مرداد امسال از طریق مزایده واگذار می‌شود که تسهیلات خاصی برای این واگذاری اعلام شده است.
تعیین تنفس دو ساله در پرداخت اولین قسط کشت و صنعت و دامپروری مغان، در صورت واگذاری

100 درصد سهام شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در حالی در روز دوم مرداد امسال از طریق مزایده واگذار می‌شود که تسهیلات خاصی برای این واگذار اعلام شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، 100 درصد سهام شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان شامل 3 میلیارد و 182 میلیون و 307 هزار سهم این شرکت در حالی در روز دوم مرداد امسال از طریق مزایده واگذار می‌شود که حصه نقدی این معامله به صورت ثابت مبلغ یک هزار میلیارد ریال تعیین شده است و متقاضیان در صورت برنده شدن در مزایده این شرکت که به صورت اقساط 9 ساله واگذار می شود، همچنین از دو سال تنفس در پرداخت اولین قسط خود برخوردار خواهند شد.
این گزارش می‌افزاید: 100 درصد سهام شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برای این مزایده به قیمت پایه هر سهم 5 هزار و 534 ریال و ارزش کل پایه 17 هزار و 610 میلیارد و 886 میلیون و 938 هزار ریال قیمتگذاری و سپرده شرکت در این واگذاری نیز 528 میلیارد و 326 میلیون و 608 هزار و 140 ریال تعیین شده است.
گفتنی است انجام عملیات کشاورزی و دامداری و ایجاد صنایع و فرآورده های کشاورزی و دامی مهمترین فعالیتهای شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را تشکیل می دهند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/