صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


در جریان سفر دو روزه دژپسند به باکو؛

وزیر اقتصاد کشورمان با رییس جمهور آذربایجان دیدار کرد

شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ | ١٥:٠٨ کد : ٩٧٧٤ تازه ترین اخبار
تعداد بازدید:2614
فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در ادامه سفر دو روزه خود به باکو ظهر روز جمعه، با الهام علی اف رییس جمهور آذربایجان دیدار و گفتگو کرد.
وزیر اقتصاد کشورمان با رییس جمهور آذربایجان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی به نقل از شبکه اخبار امور اقتصادی دارایی ایران (شادا) در این دیدار موضوعات مورد مذاکره در سیزدهمین نشست کمیسیون مششترک همکاری های اقتصادی دو کشور و نیز اهمیت اسناد مورد نظر برای امضا در این نشست جهت توسعه روابط اقتصادی فیمابین بررسی شد.

در این دیدار همچنین عزم دو کشور همسایه یعنی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برای تقویت روابط دوجانبه مورد تاکید قرار گرفت.

در این نشست راهکارهای گسترش همکاری های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در حوزه های سرمایه گذاری، تجاری، مالی و بانکی، گمرک و مسایل مرزی، ارتباطات، انرژی و محیط زیست، کشاورزی، امنیت غذایی و بهداشت، علمی و آموزشی و فرهنگ و گردشگری بحث و بررسی شد.

گفتنی است دیدار با نخست وزیر، وزیر اقتصاد، وزیر کشاورزی، رییس بانک ملی، رییس راه آهن، رییس گمرک، حضور در همایش اقتصادی مشترک و بازدید از کوی صنعتی پیراللهی حومه باکو دیگر برنامه های سفر دو روزه وزیر امور اقتصاد و دارایی کشورمان به جمهوری آذربایجان بود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/