مراسم معارفه مدیر جدید حراست سازمان خصوصی سازی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست سازمان خصوصی سازی با حضور رئیس کل، اعضای هیأت عامل و مدیران این سازمان و نیز مدیر حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست سازمان خصوصی سازی با حضور رئیس کل، اعضای هیأت عامل و مدیران این سازمان و نیز مدیر حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی در سالن خلیج فارس سازمان خصوصی سازی برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات برزویی مدیر قدیم حراست سازمان، محمود ابراهیمی به عنوان مدیر جدید حراست معرفی شد.

در حکم انتصاب محمود ابراهیمی مدیر جدید حراست سازمان که به امضای سید مهدی فاطمی، رئیس حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی رسیده، آمده است:

با سلام و دعای خیر ،

با عنایت به پیشنهاد معاون محترم وزیر و رئیس سازمان خصوصی سازی و نظر به تعهد و توانمندی جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان ” مدیر حراست سازمان خصوصی سازی” منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال ، تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) در اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام وظایف محوله و تحقق رویکرد ( عمل به شرع ، قانون و اخلاق ) و همچنین الزام برای فعال نمودن ظرفیت ها برای تحقق اهداف برنامه ای حراست موفق و مؤید باشید.

ضمناً هماهنگی لازم با این مرکز و همکاری در راستای بهره گیری از ظرفیت سازمان خصوصی سازی برای تحکیم امنیت اقتصادی ، مقابله پیشگیرانه با فساد ، همچنین تقویت ارتباط مؤثر با رئیس ، معاونین و همکاران محترم آن سازمان مورد تأکید است.

مهدی حاجی وند
تهیه کننده:

مهدی حاجی وند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

چندرسانه‌ای