صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


يك ميليون و 470 هزار نفر در كرمانشاه سود سهام عدالت مي گيرند

چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦ | ١٤:٣٧ کد : ٨٦٩٣ -
تعداد بازدید:356
مدير كل امور اقتصادي و دارايي استان كرمانشاه گفت: حدود يك ميليون و 470 هزار نفر در كرمانشاه مشمول دريافت سود سهام عدالت هستند.
 يك ميليون و 470 هزار نفر در كرمانشاه سود سهام عدالت مي گيرند

مدير كل امور اقتصادي و دارايي استان كرمانشاه گفت: حدود يك ميليون و 470 هزار نفر در كرمانشاه مشمول دريافت سود سهام عدالت هستند.
 
 
علي محمدي در گفت و گو با خبرنگار ايسنا، اظهار كرد: سود اين سهام در سه مرحله و تا پايان سال به حساب افراد واريز خواهد شد و هيچ نيازي به مراجعه حضوري به محل خاصي وجود ندارد.

مديركل امور اقتصادي و دارايي استان كرمانشاه با بيان اينكه ثبت نام جديد براي سهام عدالت فعلا وجود ندارد، يادآوري كرد: اين سود فقط به افرادي تعلق مي گيرد كه طي اطلاعيه هاي قبلي سازمان خصوصي سازي به سامانه سهام عدالت مراجعه كرده و مالك سهام عدالت شناخته شدند.

به گفته اين مسئول، ثبت شماره شبا در سامانه نيز از ديگر الزامات واريز سود سهام عدالت به حساب افراد است.

محمدي خاطرنشان كرد: سود سهام عدالت براي افرادي كه سهام عدالت آنها كامل و يك ميليون تومان است از جمله مددجويان كميته امداد و بهزيستي، 150 هزار تومان خواهد بود كه در سه مرحله( هر مرحله 50 هزار تومان) از امروز واريز مي شود.

وي ادامه داد: براي ساير افراد نيز كه سهام عدالت آنها حدود 470 هزار تومان است و هنوز تكميل نشده اين سود حدود 75 هزار تومان محاسبه شده و در سه نوبت(هر نوبت 25 هزار تومان) واريز خواهد شد.

مدير كل امور اقتصادي و دارايي استان كرمانشاه تصريح كرد: در مورد خريد و فروش سهام عدالت در بورس نيز تصويب مجلس شوراي اسلامي و طي نمودن پروسه قانوني لازم است كه اين كار از طرف دولت در حال پيگيري است و به محض تصويب و ابلاغ به اطلاع سهام داران خواهد رسيد.

محمدي از مردم خواست اگر سوالي در اين زمينه دارند با تلفن مركز پاسخگويي سهام عدالت به شماره 83338-021 و يا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشاني www.samanese.ir در ميان بگذارند.

انتهاي پيام
منبع خبر: ايسنا

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/