صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

از دست رفتن انرژی خصوصی سازی بابت برخی انتقادات بی جا

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: از آن جایی که مجلس در مورد المهدی و هرمزال قانع شد فقط همین را بگویم که ۲۳ ماهِ تمام ما مشغول پاسخگویی به نهادهای نظارتی بودیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ پوری حسینی در مورد بحث واگذاری المهدی هرمزال گفت: از آن جایی که مجلس در مورد المهدی و هرمزال قانع شد فقط همین را بگویم که ۲۳ ماهِ تمام ما مشغول پاسخگویی به نهادهای نظارتی بودیم و به انواع دادگاه‌ها، هیات داوری و دادگاه تجدید نظر پاسخ دادیم و هیات داوری در ابتدای سال ۱۳۹۵ و دادگاه تجدید نظر در انتهای سال ۱۳۹۵ کاملا حق را به هیات واگذاری دادند و واگذاری را کاملا قانونی دانستند.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی ادامه داد: من نمی‌دانم که چه اصراری است که وقتی شکایتی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دوره قبل به دستگاه قضایی و هیات داوری می‌شود و همه مطالبی که به ذهنشان می‌رسید که شائبه خلاف داشته باشد در آن دادخواست می‌آورند و هیات داوری وارد شور می‌شود و بعد از ماه‌ها رسیدگی همه آن موارد را ناوارد تشخیص می‌دهند و کار هیات واگذاری و سازمان خصوصی سازی را صحیح می‌دانند و بعد از دادگاه تجدید نظر نیز نظرخواهی می‌کنند و دادگاه تجدیدنظر هم قرار رد دعوی بدوی را صادر می‌کند، چرا دوستان به آن تمکین نمی‌کنند و همچنان دوست دارند فضای اجرای اصل ۴۴ را ملتهب نشان دهند. آیا این خود مخالفت و مقاومت در برابر خصوصی سازی نیست؟
وی با اشاره به سوال‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سازمان خصوصی سازی و وزیر اقتصاد، گفت: یک عده حق دارند اعتراض و سوال کنند. آنها حق دارند که اگر اطلاع ندارند بپرسند تا اطلاع‌ پیدا کنند، ولی وقتی سوال کردند محکمه رفتند و جواب گرفتند چرا ادامه می‌دهند؟


١٣:٢٢ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٨٢٠٣    /    تعداد نمایش : ٥٣٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج